آراد برندینگ
جمعه , آبان ۱۶ ۱۳۹۹
خانه - درباره ما

درباره ما

مجموعه کشاورزی کشت و صنعت (کاسنی سحرآمیز) با سالها تجربه در زمینه کشاورزی و فراگیری علم کشاورزی در حوزه گیاهان دارویی اقدام به کشت انبوه گیاه جادویی کاسنی نموده است.

این مجموعه به صورت تخصصی و پس از آزمایشهای فراوان آب و خاک مناطق مختلف در مناسب ترین حوزه انحصارا روی گیاه کاسنی متمرکز شده و خوشبختانه به نتایج ارزشمندی دست یافته است.

بهره برداری خوب از مزرعه ها با روشهای صحیح در زمینه پرورش جهت انباشت بیشترین ماده موثره در گیاه و حفظ آن پس از برداشت نگهداری در انبار مناسب را به بهترین شکل به انجام رسانده است

این مجموعه محصول مورد علاقه خود را به خاطر اطلاع از خاصیت های واقعی عجیب و نیاز قطعی روز افزون بشر به این داروی حیاتی {سحرآمیز } نام نهاده و با سرعت در راستای گسترش کشت و تولید انبوه این گیاه به صورت جدی فعالیت دارد.

در زمینه عرضه این محصول اصناف بسیار مختلف و متنوعی از سراسر کشور استقبال میکنند که شامل عطاریها “دانه و خوراک پرندگان “سبزیجات خشک دارویی”دمنوش ها”ساخت شوینده رفع جوش و آکنه”عرقیجات “داروسازیها ” قهوه سازی ها و…میگردد که به چند روش عمل میشود.

۱٫به شکل بوته سبز و تازه کامل

۲٫به صورت خشک بوته کامل

۳٫ تفکیک شده اعم از بذر”ریشه “ساق و برگ

فروش و ارسال آن به سراسر کشور بیواسطه و با نازلترین هزینه به طور مستمر انجام میگردد و اکنون درراستای صادرات مستقیم گامها و اقدامات نهایی برداشته شده است.

 

با تشکر فراوان

کانال در سروش کانال در ویسپی کانال تلگرام